League of Legends na kinowym ekranie. Mamy niespodziankę!

REKLAMA

NoveKino Przedwiośnie tradycyjnie już zaprasza na wspólne oglądanie Finału Mistrzostw Świata dla fanów League of Legends. My natomiast zapraszamy do udziały w konkursie, w którym do wygrania jest podwójne zaproszenie na to wydarzenie.

Co jest lepsze, niż oglądanie Finałów League of Legends? Wspólne oglądanie ze znajomymi na dużym ekranie! Taką właśnie propozycję ma ponownie dla fanów tej niezwykle popularnej gry NK Przedwiośnie!

PowiązaneTematy

Transmisja rozpocznie się w sobotę, 4 listopada już o godzinie 8.00. Przewidywany czas zakończenia to godzina 14. Na uczestników spotkania będą czekały niezwykłe upominki.

Cena biletów to: 18 zł – bilet indywidualny, 15 zł – bilet grupowy (minimum 15 osób). Brak jest możliwości rezerwacji miejsc. Zakup biletów możliwy w kasie kina NK Przedwiośnie.

Jeżeli jesteś fanem League of Legends, musisz tu być!

Konkurs

My również mamy niespodziankę – podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Jak ją zdobyć? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Gdzie odbył się ubiegłoroczny finał mistrzostw świata League of Legends?

Zgłoszenia przysyłajcie do dzisiaj (3 listopada) do godziny 16 na nasz KONTAKT. Podwójne zaproszenie zdobędzie osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź na pytanie. Nie zapomnijcie zostawić do siebie namiaru – adresu e-mail, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.