Ktoś widział w Płocku Pestkę?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Suczka Pestka niedawno była adoptowana. Jak się okazuje, uciekła nowym właścicielom. Ci jednak nie powiadomili OTOZ Animals, od której to organizacji adoptowali sunię.

12 marca, gdy właściciele wychodzili z domu, niedawno przez nich adoptowana suczka Pestka prześlizgnęła im się między nogami i uciekła. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt Animals, pod którego opieką był piesek, apeluje o pomoc w jego odnalezieniu.

Pestka uciekła z domu przy ulicy Fabrycznej na osiedlu Wyszogrodzka w Płocku. W dniu zaginięcia miała na sobie pomarańczową obrożę. Jak sprawdzono w OTOZ Animals, Pestki nie ma w płockim schronisku.

– Prosimy o pomoc w odnalezieniu, jeśli ktoś ją nawet gdzieś widział, pomoże nam to namierzyć, w którą stronę mogła pójść. A może jest na jakimś osiedlu, ktoś ją dokarmia? Masz informacje na temat Pestki, prosimy zadzwoń na nr tel. 502 627 854 – apeluje OTOZ Animals Płock.

Suczka jest średniej wielkości, ruda z białą krawatką i skarpetkami. Pestka jest przyjaznym pieskiem, jednak teraz może być wystraszona i bać się podchodzić.

Podziel się:

4 komentarze

  1. Niestety bardzo podobny pies leży martwy w rowie na drodze z Płocka do rogozina, jadąc od Płocka po prawej stronie. Około 1 km przed sklepem lewiatan który znajduje się po prawej stronie

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji