Kto został Bykiem i Niedźwiedziem?

ADVERTISEMENT

Kto został Bykiem i Niedźwiedziem? Za co uhonorowano ORLEN? I co proponuje studentom płocki koncern? O tym w najnowszym wydaniu Studia Grupy ORLEN.

Kto otrzymał zaszczytną statuetkę Byka i Niedźwiedzia?

21 marca już po raz 25. redakcja Gazety Parkiet wręczyła statuetki Byka i Niedźwiedzia osobom i instytucjom rynku kapitałowego. Podczas tegorocznej jubileuszowej Gali statuetki przyznano nie tylko za dokonania w 2018 roku, ale i osiągnięcia całego ćwierćwiecza.
Prezesem roku został Daniel Obajtek, prezes PKN ORLEN.

PowiązaneTematy

ORLEN wśród najbardziej etycznych firm świata
PKN ORLEN już po raz szósty został uznany przez amerykański Ethisphere Institute, światowego lidera w definiowaniu i promowaniu standardów etycznych praktyk biznesowych, za jedną z najbardziej etycznych firm świata. W 2019 roku w rankingu znalazło się 128 firm reprezentujących 50 branż z 21 państw. W tegorocznej edycji konkursu eksperci przyglądali się, w jaki sposób firmy dążą do ulepszania praktyk etycznych, rozwoju swoich pracowników oraz wspierania kultury korporacyjnej skoncentrowanej na etyce w realizacji postawionych celów.

Program stażowy w ORLENIE
​Jeżeli chcesz dobrze i ciekawie rozpocząć swoją karierę zawodową zaaplikuj do programu stażowego „Kierunek ORLEN” i dołącz zrealizowane case study.

Program jest skierowany do studentów i absolwentów uczelni o profilach inżynieryjnych, ekonomicznych i biznesowych. Mieszkańcy Płocka mogą odbyć staż w miejscu zamieszkania i mają do wyboru: ORLEN, ORLEN Laboratorium, ORLEN CUK lub w pobliskim Włocławku w Spółce: Anwil.

Wśród wielu możliwości stażowych można wybrać spośród:
– ok. 50 ogłoszeń stażowych
– ok. 20 specjalizacji biznesowych
– 6 Spółek Grupy ORLEN: PKN ORLEN, Anwil, ORLEN CUK- Centrum Usług Korporacyjnych, ORLEN Laboratorium, ORLEN Południe, ORLEN Serwis
– 7 różnych lokalizacji: Płock, Warszawa, Włocławek, Jedlicze, Trzebinia, Poznań lub Katowice.

Celem programu „Kierunek ORLEN” jest praktyczne przygotowanie do realizacji zadań na konkretnym stanowisku i przygotowanie do rozpoczęcia pracy w konkretnym obszarze lub zespole.

Polsko-węgierski pojedynek w ORLEN Arenie
W pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów ORLEN Wisła Płock podejmowała Pick Szeged. Hala wypełniła się kibicami do ostatniego miejsca, a na parkiecie pojawili się starzy znajomi – zawodnicy, którzy jeszcze niedawno reprezentowali barwy płockiego klubu.