REKLAMA

Kto zgarnia karnety na Audioriver 2013? Zobacz zwycięskie prace

REKLAMA

Przesłaliście do nas ponad 60 bardzo różnych prac na nasz audioriverowy konkurs. Zadaniem uczestników było przekonać nas w dowolnej formie (rysunek, wideo, zdjęcie, tekst itd.), że to właśnie oni powinni wybrać się na festiwal świata niezależnego.  Komu się udało?

Nie spodziewaliśmy się aż takiego zainteresowania i aż takiej inwencji twórczej z Waszej strony. Za wszystkie zgłoszenia i poświęcony nam czas bardzo dziękujemy. Byliście świetni!

Audioriver to jeden z największych festiwalu muzyki elektronicznej w Europie. W Płocku organizowany jest od 2006 roku. Ósma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 26-28 lipca. Organizatorzy zamknęli line up wykonawców tegorocznej edycji imprezy. Na plaży w Płocku wystąpią m.in.: Paul Kalkbrenner, Richie Hawtin, GusGus, Netsky, Rudimental, Dirtyphonics, Mr. Oizo, Gesaffelstein, Jeff Mills, Lusine, Ed Rush, Karin Park, Minilogue i wielu, wielu innych.

Po długiej i burzliwej dyskusji w naszej redakcji wybraliśmy najlepszą dwójkę, która według nas powinna zdobyć karnety. Uwierzcie, że ta decyzja nie była prosta.

Kto zgarnął karnety na Audioriver? Wyniki:

Miło jest nam poinformować, że karnet na Festiwal Audioriver 2013 otrzymują:

[accordions]
[accordion title=”Sylwia” load=”hide”][/accordion]
[accordion title=”Barbara” load=”hide”]2lhxNazywam się Basia, mam 22 lata i jestem Audioholiczką od 3 lat. Nie byłam na Audio od roku. Mam wszystkie objawy odstawienia. Czasami nagle wśród tłumu ludzi, w autobusie, na chodniku, w sklepie zaczynam tańczyć. Kiedy widzę schody dostaję palpitacji, bo mam nadzieję, że zaprowadzą mnie nad plażę. Budzę się w środku nocy i recytuję na głos cały line up od przodu i od tyłu. Jeśli noszę biżuterię to tylko opaski z Audio. Na samo hasło AR łaskoczą mnie ze szczęścia flaczki. Tętno mam zawsze powyżej 130 bpm. Dr Technowsky dj-psychiatra postawił diagnozę, że moje fale mózgowe przypominają pięciolinie rejestrującą dźwięki, a moje ciało w całości zbudowane jest z nutko-komórek, które rozsypią się w drobny maczek, jeśli nie dostarczę im odpowiedniej dawki techno. Przepisał mi receptę, którą załączam w ramach dowodu. Niestety NFZ nie finansuje tego leczenia, dlatego potrzebuję waszej pomocy. Mój umysł i techno ciało potrzebuje AR do normalnego funkcjonowania!m58n[/accordion]
[/accordions]

Aby zobaczyć zgłoszoną pracę kliknij na imię zwycięzcy. Wszystkie zgłoszenia oraz regulamin konkursu dostępny TUTAJ.

Zwyciężczyniom serdecznie gratulujemy! Wkrótce otrzymacie maile ze szczegółowymi informacjami nt. odbioru karnetów. Sprawdzajcie więc swoje skrzynki.

Jeszcze raz  dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Przypominamy, że do niedzieli trwa sprzedaż karnetów na Audioriver z trzeciej puli w cenie 160 zł. Od poniedziałku karnety dwudniowe zdrożeją do 190 zł. Bilety jednodniowe w cenie 100 zł sprzedawane będą w kasach podczas imprezy.

Karnety można zakupić na stronie festiwalu www.audioriver.pl

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU