Kto wygrał najnowszą książkę Marcina Mellera? Rozwiązanie konkursu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Niedawno w Książnicy Płockiej gościł Marcin Meller. Znany dziennikarz promował swoją książkę „Między Wariatami”. Autor przekazał jeden egzemplarz z dedykacją dla Czytelnika, który wygra w naszym konkursie. Kto jest zwycięzcą?

Marcin Meller potrafi w dwóch zdaniach dotrzeć do sedna spraw, ale też zuchwale tropi absurdy i paradoksy współczesnego świata, konfrontuje kulturę zachodnią z tradycjami krajów Wschodu, w zdarzeniach życia codziennego dopatruje uniwersalnych zasad. A wszystko opowiada z właściwym sobie humorem, dystansem, ciętym językiem. Uzupełnia historie o prywatne dygresje i komentarze przyjaciół i wrogów. Poza felietonami i reportażami publikowanymi w prasie, w jego książce pt. „Między wariatami” znajdują się również teksty zdradzające kulisy pracy dziennikarza, nieznane fakty i „afery” związane z niektórymi kontrowersyjnymi wypowiedziami autora, inne historie mają swoją kontynuację „po latach” lub zostały skomentowane „świeżym okiem”.

Najnowsza książka Mellera była do zdobycia w naszym konkursie. Aby ją otrzymać wystarczyło odpowiedzieć na – jak nam się wydawało – proste pytanie: jaki powinien być dobry dziennikarz? Mieliśmy jedynie cztery zgłoszenia, więc ułatwiliście nam wybór. Redakcja po krótkiej debacie zdecydowała, że dzieło Marcina Mellera ze specjalną dedykacją niedługo wpadnie w ręce Moniki. Jej odpowiedź znajdziecie pod TYM materiałem. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji