REKLAMA

Kto okradł mieszkanie Na Skarpie?

REKLAMA

Do dziewięciu kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali również nietrzeźwego kierowcę, aktywni byli też złodzieje.

12 października w Płocku przy ul. Pocztowej, nad rzeką Wisłą, okradziono wędkarza. Złodzieje zabrali mu wędki i dokumenty. Wartość strat to około 810 zł.

PowiązaneTematy

13 października w Płocku przy ul. Traktowej nieznany sprawca uszkodził kabinę koparki, wybijając w niej szyby. Wartość strat wyceniono na około 2 tys. zł.

15 października w Płocku przy ul. Na Skarpie, z jednego z mieszkań ukradziono pieniądze i dokumentów. Prawdopodobnie zrobiły to osoby, które oferowały do sprzedaży towary po okazyjnej cenie. Wartość strat to około 900 zł.Policjanci minionej doby zatrzymali również nietrzeźwego kierowcę, który z promilami we krwi jechał ulicą Chemików w Płocku.

Gdzie radar?
16 października policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnili służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem:
– w godz. 6.00 – 14.00 w Płocku i gm. Słupno oraz Wyszogród
– w godz. 14.00 – 22.00 – Płock i gm. Bielsk oraz St. Biała.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. tam mieszkający says:

    Dlaczego na tak dużych osiedlach Podolszyce plus takie jak Zielony Jar inne NIE instaluje się wideokamer. Tereny te są zagrożone przestępstwami kryminalnymi i wykroczeniami. Czy nikt w Radach Osiedlowych czy w Radzie Miasta , a nawet Policji nie czuje takiej potrzeby?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU