REKLAMA

Kto chce zostać na jeden dzień Komendantem Straży Miejskiej w Płocku?

REKLAMA

Straż Miejska w Płocku przygotowała wyjątkową atrakcję z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie można wylicytować wcielenie się w rolę komendanta formacji na jeden dzień.

Podczas 30. Finału WOŚP odbędzie się zbiórka funduszy na sprzęt do  diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Płoccy strażnicy miejscy postanowili w wyjątkowy sposób wesprzeć akcję. Będzie można wylicytować jednodniowe wcielenie się w rolę komendanta Straży Miejskiej w Płocku.

– Z rąk obecnie urzędującego Komendanta Straży Miejskiej, Konrada Guzanka otrzyma honorową nominację i na kilka godzin zastąpi go na tym stanowisku. Wczesnym rankiem „nowy komendant” weźmie udział w odprawie kadry kierowniczej płockiej jednostki – relacjonuje st. insp. Jolanta Głowacka rzecznik prasowa SM Płock.

Aby służba była dobrze pełniona, honorowy komendant musi poznać swoich strażników miejskich i osobiście odprawi patrole, które jak co dzień, i tego dnia będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców.fot. SM Płock

– Kolejnym punktem dnia będzie wizytacja na posterunkach SM. W trakcie wylicytowania dnia „służby” dla zwycięzcy aukcji przewidywane są także inne atrakcje, jak np. przejażdżka elektrycznym radiowozem czy kierowanie pracą mundurowych poprzez wysyłanie patroli na interwencje – opisuje st. insp. Jolanta Głowacka.

Straż Miejska w Płocku przekazuje na WOŚP również 30-centymetrowego pluszowego Lwa Honorka. Maskotka przyjaciela wszystkich dzieci idealnie nadaje się na prezent dla najmłodszych.

– Liczymy na to, że nasze licytacje zakończą się powodzeniem, a co najważniejsze, skorzystają na tym chore dzieci. Aukcje zaczynają się od przysłowiowej złotówki. Zapraszamy do licytacji – zachęca  st. insp. Jolanta Głowacka.

fot. SM Płock

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 4

 1. Marcin says:

  Ja chce ja chce, proszę ja chce …. przy obecnie zarzadzającym chociaz przez jeden dzień nic nie bede musiał robić…… tylko siedzieć na wygodnym chyba krześle !!!!!!!!!!!!!!!

 2. Les says:

  Ja chce,ja chce darmozjadow jednego dnia bym wyrzucil na zbita morde I zostall dyktatorem

 3. Cezary Wąs says:

  Mój stary się pyta czy będzie mógł karać swoich podwładnych

 4. Niestety już za wiekowy jestem. says:

  Ale generalnie nie jest źle – ciepła posadka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU