REKLAMA

Księżniczka, smok i Edyta Herbuś w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Nieco ponad miesiąc został do specjalnego pokazu filmu animowanego „Księżniczka i smok” w NK Przedwiośnie. Po przedpremierowym pokazie odbędzie się spotkanie z Edytą Herbuś, która użyczyła głosu bajkowej księżniczce.

16 września przedpremierowo w NK Przedwiośnie zostanie wyświetlona animacja „Księżniczka i smok” w wersji z dubbingiem. Po seansie odbędzie się spotkanie z Edytą Herbuś, która podkłada głos tytułowej księżniczce Basi. Organizatorzy zaplanowali też losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

„Księżniczka i smok” – W przeddzień swoich siódmych urodzin Księżniczka Basia, która najbardziej na świecie uwielbiała czytać, sięgnęła po nową książkę, która okazała się zaczarowana. Kiedy dziewczynka ją otworzyła, spomiędzy kartek wyfrunęła chmara wielokolorowych motyli! Gdy Basia chciała złapać jednego z nich, w magiczny sposób przeniosła się do baśniowej krainy.

Zachwycona urodą nowego miejsca, postanowiła zostać, choć na chwilę. Wędrując po nieznanej, ale pięknej okolicy, odważna dziewczynka spotkała sympatycznego Smoka zwanego Smokusiem – ze względu na jego przemiły charakter. Smokuś i Basia z miejsca się polubili i spędzili razem cały dzień na wspaniałej zabawie.Gdy dziewczynka poczuła zmęczenie, Smokuś odprowadził ją do domu. „To były moje najlepsze urodziny” pomyślała Księżniczka i zasnęła w swoim łóżku niezmiernie szczęśliwa.

Tak rozpoczynają się przygody Księżniczki Basi, która w dniu swoich siódmych urodzin, po raz pierwszy opuściła królewski pałac i wkroczyła do baśniowego świata. Od tego dnia wracała w nowo poznane miejsce każdego wieczoru.

Bilety na seans w cenie 12 złotych, już w sprzedaży!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. tomek says:

    tydzień czy 16 września? Halo?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU