REKLAMA

Książnica Płocka uhonorowała za współpracę

REKLAMA

Książnica Płocka zaprosiła w czwartek na III Galę Czytelnika. W ten sposób dziękowała osobom, instytucjom, fundacjom, stowarzyszeniom czy mediom za współpracę.

W sali kolumnowej Książnicy Płockiej 7 grudnia odbyła się trzecia edycja Gali Czytelnika.

– To impreza, w czasie której w sposób szczególny chcemy uhonorować osoby, instytucje, fundacje, stowarzyszenia, szkoły oraz media, które z nami współpracują, pomagają nam. To także okazja do wręczenia wyróżnień najbardziej aktywnym czytelnikom 2017 roku, tym, którzy wypożyczają najwięcej książek – tłumaczyła dyrektor Joanna Banasiak.

Ci najaktywniejsi czytelnicy otrzymali medale w różnych kategoriach wiekowych:

  • Do 15. roku życia: Maria Stępień (1. miejsce), Alan Sudomir (2. miejsce), Aleksander Keplin (3. miejsce).
  • Od 16. do 29. roku życia: Karolina Pawłowska (1. miejsce), Agnieszka Stasiak (2. miejsce), Paulina Kruszyńska (3. miejsce).
  • Powyżej 30. roku życia: Alina Młynarczyk (1. miejsce), Danuta Oziemkowska (2. miejsce), Anastazja Burzuzy (3. miejsce).

Wręczono także nagrodę drużynie, która zwyciężyła w tegorocznym turnieju o tytuł Masterchefa Literackiej Kuchni. Tytuł ten otrzymał oddział gimnazjalny Szkoły Podstawowej w Słupnie wraz z opiekunem grupy, Aldoną Owczarek.Książnica Płocka nagrodziła też uczestników Wirtualnej Podróży w Filii nr 8. Najdłużej w tym projekcie uczestniczy Adrianna Fachmańska (10 lat), na drugim i trzecim miejscu uplasowali się Adam Kępczyński i Adrian Stawski (8 lat).

Podziękowanie zostało wręczone również redakcji PetroNews, za co serdecznie dziękujemy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU