REKLAMA

Książnica Płocka czeka na propozycje zmian od czytelników

REKLAMA

Z okazji Tygodnia Bibliotek, Książnica Płocka oddaje głos swoim czytelnikom. W każdej filii, w wypożyczalni głównej i czytelni czeka na nich wyjątkowy prezent: skrzynka życzeń.

W myśl tegorocznego hasła Tygodnia Bibliotek „Znajdziesz mnie w bibliotece”, Książnica Płocka oferuje czytelnikom możliwość przekazania instytucji, co chcieliby znaleźć w swojej ulubionej bibliotece.

– Czytelnicy powiedzą nam, co oni chcieliby znaleźć w swojej ulubionej bibliotece, co jeszcze możemy dla nich zrobić, czego im brakuje. Ponieważ bardzo chcemy, żeby każdy czytelnik znalazł w bibliotece, to, czego szuka – zaznacza Książnica Płocka.

Za oddany głos biblioteka przewidziała nagrody: jedną dla wypowiedzi tak inspirującej, że od razu porwie nas do działania, drugą dla życzenia najbardziej odlotowego i nieoczywistego.– Drodzy Czytelnicy, ruszajcie do skrzynek „Szukajcie ich w bibliotece” i piszcie, piszcie, bo przecież czasami marzenia się spełniają. Kto wie, być może będziemy mogli spełnić Wasze biblioteczne fantazje? – apeluje Książnica Płocka.

Skrzynki na propozycje będą dostępne do 15 maja.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU