Królewskie piłkarki zapraszają na walkę

REKLAMA

W najbliższą niedzielę waleczne dziewczęta płockiej drużyny piłkarskiej rozegrają kolejne spotkanie w rundzie rewanżowej III Mazowieckiej Ligi Kobiet. Zawodniczki zapraszają na boisko Wisły Płock.

Mecz zostanie rozegrany 26 kwietnia o godzinie 15 na boisku ze sztuczną nawierzchnią Wisły Płock. Piłkarki KS Królewscy Płock zmierzą się tym razem z Mazovią Grodzisk Mazowiecki. – W trzech dotychczasowych meczach płockie piłkarki zdobyły sześć punktów, dwa razy wygrywając i raz schodząc z boisko pokonanymi – mówi Adam Blidzewski, prezes klubu.

PowiązaneTematy

– Ostatni mecz był tym z bardziej bolesnych – wspomina Adrian Piankowski, trener dziewcząt. – Mieliśmy przewagę, pomysł na grę, kontrolę nad tym co się dzieje, a kilka chwil dekoncentracji sprawiło, że przegraliśmy spotkanie. Jednak cały czas wierzymy w obraną przez nas w klubie drogę i będziemy konsekwentnie nakreślać ją zawodniczkom. Jest ona także atrakcyjna dla oka kibica, dlatego serdecznie zapraszamy na nasz najbliższy mecz. Do zobaczenia na trybunach – zachęca trener.

Zobaczcie skrót ostatniego meczu Królewskich.