REKLAMA

Królewscy Płock szukają młodych piłkarzy i piłkarek

REKLAMA

Królewscy Płock ogłosili, że poszukują kolejnych młodych zawodników, którzy byliby chętni nauczyć się gry w piłkę nożną. Już niedługo odbędzie się pierwszy trening.

Dzieci urodzone w 2012 i 2013 roku mają teraz szansę rozpocząć naukę gry w piłkę nożną w Klubie Sportowym Królewscy Płock. Klub poszukuje w sumie 16 zawodników i zawodniczek.

– Chcemy rozwinąć ich boiskową inteligencję, wyposażając w umiejętności, które pomogą im na boisku podczas gry. Drogi Rodzicu, jeśli szukasz miejsca, gdzie zostanie rozwinięty potencjał Twojego dziecka, to nasz klub jest do tego dobrym miejscem – zachęcają Królewscy.W klubie piłka nożna nauczana jest metodologią Ekkono, zaczerpniętą prosto z Katalonii. Dzieci uczą się w małych grupach, 1 trener przypada na maksymalnie 8 zawodników.

Pierwszy trening odbędzie się w sobotę 17 sierpnia o godzinie 12 w Ogródku Jordanowskim. Klub zaprasza do kontaktu i przyjścia na pierwsze zajęcia. Można kontaktować się za pośrednictwem nr tel. 601-991-042, adresu email: kontakt@krolewscyplock.pl lub poprzez profil facebookowy.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU