REKLAMA

Król Artur ponownie w Płocku. Startuje Artur Siódmiak Summer Tour

REKLAMA

W pierwszy piątek lipca na płockiej starówce odbędzie się  Artur Siódmiak Summer Tour. Tego dnia Rynek będzie areną zmagań sportowych w bardzo widowiskowej, plażowej odmianie piłki ręcznej.

PowiązaneTematy

Po cieszących się dużą popularnością campach Artura Siódmiaka, przyszedł czas na kolejne imprezy sygnowane przez Króla Artura. Już w lipcu startuje nowy cykl Siódmiaka. Summer Tour ma zamienić typowe plażowanie na aktywny wypoczynek.

W przyszły piątek, 4 lipca, na starówce zostanie wysypana plaża, która stanie się areną sportową plażowej odmiany piłki ręcznej. – Zaplanowałem rozgrywki rodzinne z plażowej piłki ręcznej oraz zajęcia multisportowe na piasku – zapowiada Artur Siódmiak. – Bez względu na wiek, każdy będzie mógł spróbować swoich sił w tej niezwykle atrakcyjnej dyscyplinie. Ponadto, będzie wiele konkursów i gier sprawnościowych – zapewnia Król Artur.

Formuła imprezy zapewnia zarówno uczestnictwo czynne – w warsztatach dla całych rodzin – jak i bierne, w ramach kibicowania Meczu Gwiazd. Będą konkursy z nagrodami, stanowiska multisportowe i możliwość zdobycia autografu i zdjęcia z Arturem Siódmiakiem.

Patronat medialny nad imprezą powierzono Polsatowi Sport, który przeprowadzi relację z imprezy.Start imprezy zaplanowano na godzinę 11. Wstęp wolny.

Poniżej program Artur Siódmiak Summer Tour:

– 11.00-14.00 – trening otwarty „warsztaty plażowej piłki ręcznej”,
– 14.00-16.00 – mecze pokazowe zawodników reprezentantów Polski oraz mecz Gwiazd.REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU