REKLAMA

Kradzieże, nietrzeźwi i duża strata mieszkańców Grzybowa

REKLAMA

Rzecznik płockiej policji poinformował o zdarzeniach, do których doszło w ostatnich dniach na terenie Płocka i powiatu płockiego. Najaktywniejsi byli złodzieje…

– Minionej doby doszło do 4 kolizji, nie było żadnego wypadku – poinformował nas rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – Policjanci zatrzymali również 3 nietrzeźwych, w miejscowościach: Brwilno, Krzykosy, Mała Wieś, a do izby wytrzeźwień doprowadzono 9 nietrzeźwych – dodał.

PowiązaneTematy

Aktywni w ostatnich dniach byli złodzieje, których kryminalną działalność najdotkliwiej odczuli właściciele domu w miejscowości Grzybów. Pomiędzy 21 a 28 września, włamali się i ukradli z domu metalową kasetkę z monetami złotymi i srebrnymi o wartości ok. 1700 euro, a także perfumy i pieniądze w kwocie ok. 1500 zł.

28 września w miejscowości Ramutówko skradziono koła od samochodu saab z niezamkniętego garażu.

W nocy z 25 na 26 września w miejscowości Grodkowo złodzieje ukradli natomiast elektronarzędzia z niezabezpieczonego pomieszczenia kotłowni. Straty wyceniono na około 2.600 zł.

Miedzy 25 a 27 września kradzieży dokonano w Płocku przy ul. Żyznej. Tym razem łupem złodziei padło ogrodzenie panelowe, którego wartość wyceniono na ok. 7.500 zł.