REKLAMA

Kradną na potęgę i do tego niszczą samochody – weekend okiem policji

REKLAMA

Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni złodzieje i wandale wyrządzili straty na około 10 tysięcy złotych. Na terenie Płocka doszło też do kilkunastu kolizji. 

Policjanci odnotowali 14 kolizji w mieście, a 6 na terenie powiatu. Doszło też do dwóch wypadków, o których informowaliśmy wcześniej. Nie obyło się bez zatrzymań nietrzeźwych kierowców. W Płocku drogówka złapała kierującego pod wpływem alkoholu na ul. Ciechomickiej, z kolei w powiecie zatrzymano ich w Krajkowie, Wyszogrodzie i Nowym Duninowie.

[button link=”http://petronews.pl/wymusil-pierwszenstwo-cztery-osoby-ranne/” target=”new” color=”#e10e0e”] Wymusił pierwszeństwo. Cztery osoby ranne[/button]

Wandale uszkodzili również dwa samochody. Na ul. Wolskiego przecięto opony i wybito szybę w samochodzie marki subaru. Właściciel wycenił straty na 1900 zł. Z kolei na ul. Zgierzyńskiego w aucie wybito szyby oraz uszkodzono spoiler – straty to 2000 zł.[button link=”http://petronews.pl/smiertelne-potracenie-na-torach-w-plocku/” target=”new” color=”#db1a1a”] Śmiertelne potrącenie na torach w Płocku[/button]

Standardowo doszło też do kilku kradzieży. W Kobylnikach skradziono wełnę mineralną (2400 zł), w Ślepkowie Szlacheckim kosę spalinową (400 zł), w Zągotach elektronarzędzia (1000 zł). W Płocku doszło do dwóch kradzieży: na  ul. Otolińskiej skradziono 2 akumulatory (800 zł), zaś na ul. Włościany skradziono przyczepkę samochodową (2000 zł).

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU