Kradną na potęgę i do tego niszczą samochody – weekend okiem policji

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni złodzieje i wandale wyrządzili straty na około 10 tysięcy złotych. Na terenie Płocka doszło też do kilkunastu kolizji. 

Policjanci odnotowali 14 kolizji w mieście, a 6 na terenie powiatu. Doszło też do dwóch wypadków, o których informowaliśmy wcześniej. Nie obyło się bez zatrzymań nietrzeźwych kierowców. W Płocku drogówka złapała kierującego pod wpływem alkoholu na ul. Ciechomickiej, z kolei w powiecie zatrzymano ich w Krajkowie, Wyszogrodzie i Nowym Duninowie.

Wymusił pierwszeństwo. Cztery osoby ranne

Wandale uszkodzili również dwa samochody. Na ul. Wolskiego przecięto opony i wybito szybę w samochodzie marki subaru. Właściciel wycenił straty na 1900 zł. Z kolei na ul. Zgierzyńskiego w aucie wybito szyby oraz uszkodzono spoiler – straty to 2000 zł.

Śmiertelne potrącenie na torach w Płocku

Standardowo doszło też do kilku kradzieży. W Kobylnikach skradziono wełnę mineralną (2400 zł), w Ślepkowie Szlacheckim kosę spalinową (400 zł), w Zągotach elektronarzędzia (1000 zł). W Płocku doszło do dwóch kradzieży: na  ul. Otolińskiej skradziono 2 akumulatory (800 zł), zaś na ul. Włościany skradziono przyczepkę samochodową (2000 zł).

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji