REKLAMA

Kradną, kradną, kradną… tym razem mercedesa wartego 420 tysięcy

REKLAMA

W ciągu minionych 24 godzin mieszkańcy Płocka i okolic ponieśli duże straty w wyniku kradzieży. Najpoważniejsza z nich opiewa na 420 tysięcy złotych…

Zeszłej doby z okolic Płocka skradziono dwa samochody – wspomnianego mercedesa z Nowego Gulczewa oraz volkswagena z Murzynowa, o wartości 22,5 tysiąca złotych. Z kolei w Drobinie włamano się do jednego z budynków mieszkalnych. Skradziony sprzęt rtv właściciele wycenili na 4000 złotych.

W samym mieście również doszło do kradzieży, choć na mniejszą skalę. Z piwnicy przy ul. Kościuszki zniknęły elektronarzędzia (520 zł), zaś z samochodu zaparkowanego przy ul. Królewieckiej skradziono radio i akumulator (850 zł).

Policjanci odnotowali także sześć kolizji w mieście i kolejne sześć w powiecie. Doszło również do jednego wypadku, w miejscowości Dziarnowo.– Kierujący pojazdem mitsubishi mieszkaniec powiatu sierpeckiego z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do zderzenia z fiatem. Kierowca oraz pasażer fiata zostali przewiezieni do szpitala – informuje policja.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU