REKLAMA

Kradł tylko perfumy, tytoń i alkohol. „Ekskluzywny” złodziej wpadł w ręce policji

REKLAMA

Działania policjantów z płockiej komendy doprowadziły do zatrzymania 34-letniego recydywisty. Płocczanin włamywał się do sklepów i kradł tytoń, alkohol oraz markowe perfumy.

Do płockiej komendy Policji wpływały w ostatnim czasie zgłoszenia dotyczące kradzieży w perfumeriach oraz kradzieży z włamaniami do sklepów na terenie miasta. Łupem złodzieja padały najczęściej markowe perfumy, alkohol i tytoń. Wartość skradzionego towaru podczas jednego z włamań wyceniono na kwotę ponad 14 tys. zł.

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy powstrzymali kradzieże. W wyniku działań funkcjonariuszy, 15 kwietnia zatrzymano podejrzanego mężczyznę.

– Płocczanin podróżujący po ulicach miasta swoim renault nie spodziewał się, że jest namierzany przez kryminalnych. Po dynamicznym zatrzymaniu, mężczyzna został przewieziony do płockiej komendy, gdzie policjanci przedstawili mu zgromadzony materiał dowodowy, niepozostawiający złudzeń, że to on jest sprawcą wielu przestępstw – relacjonuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.34-latek przyznał się do czterech kradzieży z włamaniem oraz kilku kradzieży w płockich drogeriach.

W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna dopuszczał się przestępstw w okresie tzw. recydywy. Podejrzany ponadto był poszukiwany w celu odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwa, również przeciwko mieniu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU