REKLAMA

Kradł przewody elektryczne. Grozi mu 5 lat więzienia

REKLAMA

Policjanci z Wyszogrodu zatrzymali mężczyznę, który kradł przewody elektryczne z jednego z domów. Funkcjonariusze zatrzymali złodzieja, przy którym znaleźli otuliny przewodów miedzianych.

PowiązaneTematy

Nieudana kradzież miała miejsce w nocy z 7 na 8 grudnia. Jak podają policjanci, do domu będącego w trakcie rozbudowy, ktoś się włamał. – Mężczyzna wszedł na teren budowy, po czym wszedł do środka domu po wyrwaniu desek zabezpieczających okno – relacjonuje Krzysztof Piasek, rzecznik prasowy płockiej policji. – Mężczyzna przygotował sobie przewody elektryczne, aby je ukraść. Do kradzieży jednak nie doszło – dodaje.

Policjanci rozpoczęli ustalenia w sprawie. Sprawcą okazał się 51-letni mieszkaniec Wyszogrodu. W domu mężczyzny znaleziono puste otuliny przewodów elektrycznych. Pochodzą one z kradzieży przewodów, która miała miejsce pod koniec listopada w tym samym domu. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w policyjnym areszcie. Policjanci sprawdzają, czy mężczyzna ma związek z innymi zgłoszonymi kradzieżami.Mężczyzna odpowie za kradzież oraz za uszkodzenie mienia. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU