REKLAMA

Kradł paliwo i jeździł z orzeczonym zakazem. Postawiono mu aż 8 zarzutów

REKLAMA

35-latek z powiatu sierpeckiego usłyszał w płockiej komendzie aż 8 zarzutów. Mężczyzna kilkakrotnie kradł paliwo na stacjach paliw i kierował pojazdem pomimo sądowego zakazu.

W niedzielę rano, w Płocku, policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli drogowej osobowe renault. Kierujący nim mężczyzna nie okazał dokumentu uprawniającego go do kierowania samochodem, bo – jak okazało się po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych – posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Funkcjonariusze, którzy prowadzili kontrolę posiadali również informację, że 35-latek podejrzewany jest o kradzieże paliwa na stacjach benzynowych na terenie powiatu płockiego oraz sierpeckiego.– Mężczyzna został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie. W poniedziałek usłyszał 8 zarzutów, dotyczących kradzieży paliwa na stacjach benzynowych i kierowania pojazdem pomimo orzeczonego zakazu sądowego, za który grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności – wyjaśnia mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowy KMP w Płocku.

Mężczyzna z powiatu sierpeckiego przyznał się do przedstawionych zarzutów, a po zakończeniu czynności przez płockich policjantów, został przekazany funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, którzy wykonywali dalsze czynności z zatrzymanym. Jest on bowiem podejrzewany o kradzieże paliwa również na terenie powiatu sierpeckiego.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU