„Kosmiczny piątek” w czwartek, zaśpiewa Piotr Polk

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Lista filmów, w których grał jest bardzo długa. Aktorem jest znanym i docenianym, a jakim jest piosenkarzem? O tym będą mogli przekonać się płocczanie już w czwartek, 5 czerwca o godzinie 19 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej.

A mowa o Piotrze Polku, aktorze i reżyserze, który przyjedzie do Płocka, aby zaprezentować słuchaczom utwory z płyty zatytułowanej „Mój film”. Jest to drugi album w dorobku tego uniwersalnego artysty. Pierwszy, wydany w 2008 roku, nosi nazwę „Polk in love” i uzyskał status Złotej Płyty, tak zresztą jak i trzy lata później wydany „Mój film”.

Na drugiej płycie znajdują się utwory niezwykle klimatyczne. Połączenie jazzu i swingu z ciepłym głosem aktora daje ciekawy efekt. Dodatkowym atutem jest wykorzystanie w piosenkach brzmienia instrumentów smyczkowych, co nadaje utworom lirycznych dźwięków. Na pewno zapowiada się romantycznie i nastrojowo. Zresztą tytuły piosenek, które czytamy w zapowiedzi już zachęcają: „Twój Eden”, „Zielono mi”, „Kosmiczny piątek” czy „Czekoladki”. Autorami piosenek, są: Jan Wołek, Wojciech Kejne czy Marek Dudkiewicz, a muzykę komponowali Seweryn Krajewski, Krzesimir Dębski, Włodzimierz Korcz oraz Jarosław Kukulski.

Płocka Orkiestra Symfoniczna serdecznie zaprasza na koncert do sali koncertowej przy ulicy Kolegialnej 23. Bilety są w cenie 45 zł, a dla grup 10-osobowych po 25 zł. Można dokonać również rezerwacji w kasie biletowej przy ulicy Bielskiej 9/11 lub na stronie internetowej www.orkiestraplock.pl/bilety.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji