Korki na Wyszogrodzkiej. Jaka przyczyna?

0

– Na prawym pasie starszej części ulicy Wyszogrodzkiej stoi autobus, a ruchem kieruje policja – napisał do nas czytelnik, informując, że jedną z kobiet jadącą autobusem zabrała karetka pogotowia.

Kierowcy, którzy wracali z pracy w poniedziałek, 14 listopada po południu starą nitką ul. Wyszogrodzkiej, musieli uzbroić się w cierpliwość. Korki ciągnęły się aż do przejazdu kolejowego.

Jak się okazało, przyczyną było gwałtowne hamowanie autobusu i przewrócenie się pasażerki, starszej kobiety. Świadek zdarzenia wyjaśnił nam, że około godz. 14 kierowca autobusu musiał zahamować, żeby uniknąć zderzenia z samochodem, który gwałtownie wyjechał mu przed maskę.

Kobietę zabrano do szpitala. Nie mamy informacji na temat stanu jej zdrowia. Utrudnienia w tym miejscu trwały jeszcze o godz. 16.

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Rentgen showtime

Tytuł brzmi groźnie? Nie martwcie się, nie będziemy pełnić roli urzędu skarbowego czy ZUS-u. Nie…

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje