Konwój kilkunastu policyjnych aut. Co się stało?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

O sporej liczbie samochodów policyjnych, jadących na sygnale przez Płock, nasi czytelnicy donosili przez cały dzień, zarówno rano, jak i po południu. Czy to ćwiczenia? A może coś się niedobrego stało?

– Dzień dobry, dziś koło 7 rano, gdy czekałem na przystanku, przez aleje Piłsudskiego w stronę Podolszyc jechał konwój złożony z, jak naliczyłem, 11 policyjnych dużych radiowozów i karetki. Wszyscy na kogutach i syrenie, wiecie może o co może chodzić? Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat – napisał do nas pan Patryk.

Z racji dnia “dystrybucyjnego”, mieliśmy nieco utrudnione zadanie, ale i po południu otrzymaliśmy zdjęcia od czytelnika, który widział podobną kolumnę, z tym, że jadącą przez ulicę Zglenickiego.

– To tylko nasi koledzy z Białej rano jechali do Warszawy, gdzie było sporo demonstracji, a potem wracali – powiedział nam Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Wyglądało to na pewno groźnie, ale na szczęście nie wiązało się z żadnym strasznym zdarzeniem. Po ubiegłym tygodniu, mamy na pewno ich aż nadto – dodał.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji