Kontuzje w Orlen Wiśle. Nafciarze bez Nikcevicia, Syprzaka, Wiśniewskiego i Wicharego

REKLAMA

Jak podaje Orlen Wisła Płock, klub nękany jest przez kontuzje. Nafciarze będą musieli poradzić sobie bez Kamila Syprzaka, Adama Wiśniewskiego, Marcina Wicharego oraz Ivana Nikcevicia. Lewoskrzydłowy Orlen Wisły będzie pauzował przez 10 dni.

Ivan Nikcević doznał kontuzji podczas inauguracyjnego meczu z Chrobrym Głogów. Po wstępnych badaniach okazało się, że zawodnik nadciągnął mięsień dwugłowy, co eliminuje go z treningów oraz gry. To duża strata dla płockiego zespołu. Wiślacy będą musieli poradzić sobie bez lewoskrzydłowych – w trakcie leczenia kontuzji jest też bowiem Adam Wiśniewski. Jak informuje klub, popularny Gadżet w poniedziałek przejdzie kontrolę kontuzjowanej ręki, po której będzie można prognozować długość jego przerwy w treningach.

PowiązaneTematy

Kontuzje leczą także Marcin Wichary, który nękany jest problemami z więzadłami pobocznymi oraz przechodzący rehabilitację po artroskopii kolana Kamil Syprzak.

Do zespołu wrócił jednak Paweł Paczkowski. Paczas trenuje już z pełnymi obciążeniami i jest spora szanso na to, że pojedzie na mecz do Opola.