Konkurs z okazji Biesiady Kasztelańskiej. Do wygrania dwie torby izotermiczne

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższą sobotę w Płocku odbędzie się kolejna Biesiada Kasztelańska. W tym roku na stadionie miejskim zagra m.in. T.Love i zespoły hip-hopowe. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie torby izotermiczne.

7 czerwca na Stadionie Miejskim w Płocku zadebiutują tegoroczne Biesiady Kasztelańskie. Gwiazdą imprezy będzie zespół T. Love, na scenie pojawią się też przedstawiciele innych gatunków muzycznych. Imprezę zwieńczy dyskotekowe after party, które poprowadzi DJ Mafia Mike.

Ubiegłoroczna Biesiada cieszyła się dużym powodzeniem wśród płocczan i wszystko wskazuje na to, że tym razem będzie podobnie.  – Wierzymy, że kolejny cykl Biesiad Kasztelańskich zachęci mieszkańców Płocka i okolicznych miejscowości do wspólnego celebrowania wolnego czasu – mówi Maciej Szalaty, Marketing Manager marki Kasztelan. – Jestem przekonany, że tu – w sercu Polski, nasi goście pokażą, jak doskonale potrafią się bawić i ile radości można czerpać z takich spotkań – dodaje.

Według planów, na Biesiadzie oprócz T.Love wystąpi Ńemy, Alexandra Jabłonka oraz ShowTime. Nie zabraknie innych atrakcji – w tym pokazów Polskiej Reprezentacji w Grillowaniu Polish BBQ Kings oraz wiele konkursów z nagrodami rzeczowymi.

Konkurs
My też mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwie torby izotermiczne. Co zrobić, aby wygrać?
Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Gdzie, poza Płockiem, odbywają się Biesiady Kasztelańskie w tym roku? 

Nagrodę, a więc jedną z dwóch toreb, otrzymają osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi jako pierwsze. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do soboty, 7 czerwca.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru nagród. 

PetroNews objął patronat medialny nad tegorocznymi płockimi Biesiadami Kasztelańskimi.

Podziel się:

1 komentarz

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji