Konkurs rozstrzygnięty. Zapraszamy na League of Legends już w weekend

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

29 października fani jednej z najpopularniejszych gier sieciowych na świecie będą mieli okazję obejrzeć finały mistrzostw świata na wielkim ekranie. W NovymKinie Przedwiośnie przygotowania trwają, a na zwycięzcę naszego konkursu już czeka podwójne zaproszenie.

Przypomnijmy, w tym roku finał mistrzostw świata odbędzie się w Staples Center w Los Angeles (Kalifornia). Ze względu na różnicę czasową, transmisja meczu finałowego rozpocznie się w nocy z 29 na 30 października, około godziny 1:30. Wszyscy, którzy chcą obejrzeć to wydarzenie na żywo, mają okazję to zrobić wśród innych fanów gry, na wielkim kinowym ekranie i w wyjątkowej atmosferze. Dodatkowo, na uczestników czekają upominki, które rozlosowane zostaną podczas finału.

Wczoraj ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania było podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Zadaliśmy 5 pytań dla miłośników LOL. Jak brzmią odpowiedzi?

1. Co robi umiejętność specjalna postaci Soraka? – Przywraca drużynie określoną ilość zdrowia.
2. Jaki bonus daje smite Grompa? – Jeżeli zaatakuje cię przeciwnik, to otrzyma obrażenia magiczne.
3. W której minucie pojawia się Baron Nashor? – W 20. minucie.
4. Na którym poziomie konta odblokowywany jest Flesh? – Na 12. poziomie.
5. Ile kosztuje przedmiot Kapelusz Rabadona? – 3.800 zł.

Jako pierwszy na wszystkie pytania odpowiedział pan Łukasz. Gratulujemy i życzymy wielu emocji podczas finałów mistrzostw LOL.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie NovegoKina Przedwiośnie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji