Konkurs. Rozdajemy bilety na mecz Orlen Wisły Płock z Piotrkowianinem [ZAKOŃCZONY]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w sobotę Orlen Wisła Płock zmierzy się z Piotrkowianinem w ramach 15. kolejki PGNiG Superligi. Mamy dla Was matematyczny konkurs, w którym rozdajemy bilety na to spotkanie. Do zgarnięcia aż osiem wejściówek na sobotni mecz!

Spotkanie odbędzie się w Orlen Arenie już jutro, punktualnie o 16. Dla wszystkich wybierających się na mecz Komunikacja Miejska w porozumieniu z SPR Wisła Płock ponownie udostępnia dwie specjalne Niebieskie Linie (R1 i R2), które bezpłatnie zawiozą kibiców do Orlen Areny. Po spotkaniu oba autobusy odwiozą kibiców do domów. Rozkład jazdy autobusów możecie znaleźć tutaj.

Konkurs

Przygotowaliśmy niespodziankę dla kibiców Orlen Wisły, którzy chcieliby zobaczyć ten mecz z wysokości trybun: zagadkę matematyczną (z zakresu mnożenia) dla najszybszych. Co zrobić, aby wygrać jedną z ośmiu wejściówek na sobotnie spotkanie z Piotrkowianinem?

Zadanie, jakie przed Wami postawiliśmy, dotyczy znajomości naszego portalu. Aby zdobyć bilet na sobotni mecz należy odpowiedzieć na pytanie: ile artykułów z kategorii “Piłka ręczna” pojawiło się na PetroNews.pl?

Nagrodę, a więc jedną z ośmiu wejściówek, otrzyma pierwsze osiem osób, które udzieli poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia, czyli 7 lutego do godziny 24.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów. 

Życzymy powodzenia!

Konkurs zakończony
Dziękujemy za udział w konkursie – osiem biletów zostało już rozdanych, a zwycięzcy mailowo powiadomieni o sposobie odebrania nagród. Zapraszamy do kolejnych konkursów!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji