Konkurs Perfect Symfonicznie zakończony. Sprawdź czy wygrałeś!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Po długiej i emocjonującej debacie w naszej redakcji wybraliśmy najlepsze dwie wypowiedzi, które nagrodziliśmy biletami na sobotni koncert legendarnej grupy Perfect. Wybór nie był prosty.

Przede wszystkim, bardzo wszystkim dziękujemy za udział w zabawie! Mieliśmy niezwykle trudny wybór. Przypominamy: aby zdobyć wejściówki należało napisać, która piosenka Perfectu podoba Ci się najbardziej i uzasadnić swój wybór.

Wasze odpowiedzi spływały do nas w ekspresowym tempie. Niektórzy postawili na minimalizm, pisząc krótkie jedno-, dwuzdaniowe odpowiedzi, inni rozpisywali się na wiele wersów. Wszystkie zostały przez naszą redakcję dogłębnie przeczytane i przeanalizowane. Po długiej dyskusji wybraliśmy dwójkę zwycięzców.

Zwycięzcami naszego konkursu są:

Monika

Zespół Perfect od zawsze kojarzył mi się z ogromną ilością przebojów, które na stałe zapisały się w historii polskiej muzyki. To niezwykły band, który od lat tworzy “pomnik” polskiej piosence. Dlatego tak ciężko wybrać jedną z nich, która jest najważniejsza. Każda jest równie wartościowa i piękna. Jednak najbliższy memu sercu jest utwór “Kołysanka dla nieznajomej”. Dlaczego? Jest kilka powodów… Jest to piosenka, która ma niewymierny przekaz, który po dziś dzień jest aktualny. W prosty sposób, prostymi słowami, uświadamia nam, co jest najważniejsze w miłości i że poprzez proste rzeczy można być naprawdę szczęśliwym. Wydaje mi się, że jest to pewnego rodzaju recepta na miłość: zostawić cały świat za sobą, dojrzeć, wydorośleć, nie przejmować się błahostkami, nie myśleć o tym, co powiedzą ludzie, stać się świadomym. W miejsce tych wszystkich rzeczy wystarczy po prostu KOCHAĆ, zaangażować się, nie wstydzić się własnych uczuć i pragnień, odnaleźć swoje miejsce. W tej piosence znajdziemy prostą odpowiedź, na tak często zadawane pytanie: Czym jest miłość? “Kochaj mnie nieprzytomnie, jak zapalniczka płomień, jak sucha studnia wodę… kochaj mnie namiętnie tak, jakby świat się skończyć miał”. Czy potrzeba czegoś więcej? Ja dzięki tej piosence uświadomiłam sobie wiele rzeczy i swoje postępowanie, które nie zawsze było dla mnie zrozumiałe. Po prostu, dzięki niej pojęłam, po co żyję. Kochajmy tak, jakby każdy kolejny dzień był tym ostatnim, bo nigdy nie wiadomo, co szykuje dla nas czas i czy jutro będzie szansa, aby powiedzieć: KOCHAM. Najpiękniejsza piosenka z prawdziwym, życiowym przesłaniem. I właśnie za to dziękuję całemu zespołowi Perfect! Odmieniliście nią mnie, moje życie i moją miłość. Dziękuję. A Państwu życzę, aby nigdy tej miłości nie zabrakło.

Milena

Moją ulubioną piosenką jest “Kołysanka dla nieznajomej”, ponieważ dzięki lekkości słów i delikatności chwytów gitarowych utwór staje się bardzo przyjazny dla serca. Piosenka jest jedną z wielu moich ulubionych utworów, które tworzą klimat i sprawiają, że miłość ma wiele… smaków :)

Gratulujemy zwycięzcom i prosimy o sprawdzenie skrzynki mailowej, na którą wysłaliśmy sposób odbioru zaproszeń na sobotni koncert.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji