REKLAMA

Konkurs grantowy – w budżecie 300 tysięcy!

REKLAMA

Organizacje pozarządowe i społecznicy ponownie mogą zrealizować swoje projekty, które poprawią jakość życia płocczan. Fundacja Fundusz Grantowy dla Płocka już w najbliższy piątek ogłosi zasady konkursu, w którym do rozdysponowania jest ponad 300 tys. zł.

W najbliższy piątek, 5 października, o godz. 16 w Domu Technika zostaną ogłoszone szczegóły konkursu grantowego. Podczas IX edycji organizacje pozarządowe, ale i po raz trzeci osoby indywidualne czy grupy nieformalne, będą mogły starać się o środki na realizację swoich pomysłów.

PowiązaneTematy

Środki na realizację projektów pochodzą z dotacji Fundatorów Fundacji – PKN ORLEN i Basell Orlen Polyolefins oraz z darowizny Levi Strauss Foundation. Tegoroczny budżet konkursu wynosi ponad 300 tysięcy złotych.

– Najbliższa edycja będzie wyjątkowa ze względu na powiązanie warunków przyznawania grantów z realizacją ogłoszonych przez ONZ Celów Zrównoważonego Rozwoju 2030 (SDGs – Sustainable Development Goals). Dlatego też osoby zainteresowane uzyskaniem środków na swoje projekty, które mogą służyć mieszkańcom Płocka, powinny wziąć udział w spotkaniu – zachęcają organizatorzy konkursu.O szczegółach i możliwościach konkursu grantowego opowiedzą wówczas m.in. goście z Wydziału Agendy Rozwojowej 2030 Departamentu Analiz Gospodarczych Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Dotychczas Fundacja Fundusz Grantowy dla Płocka wsparła ponad 350 projektów dla płocczan na łączną kwotę ponad 5 mln zł. Udział w nich wzięło około 100 tys. osób, czyli średnio, co drugi mieszkaniec Płocka. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie pod numerami 24 367-44-44 lub 601-07-05-06 oraz osobiście w biurze Funduszu przy ul. Misjonarska 22, lok. 32.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU