REKLAMA

Konkurs. Do wygrania wejściówki na Fame Dance Festiwal 3 [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

W najbliższy piątek, w Płocku odbędzie się finał wielkiej tanecznej imprezy, Fame Dance Festiwal. Na deskach amfiteatru zatańczą gwiazdy programu You Can Dance. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięć wejściówek na finał trzeciej edycji tych warsztatów.

Fame Dance Festiwal rozpoczął się 23 czerwca w studiu tańca Fame. To właśnie tam – podobnie jak w latach ubiegłych – zorganizowane zostały darmowe warsztaty taneczne z uczestnikami programu You Can Dance. W tym roku do Płocka przyjechali Joanna Kozłowska oraz Paweł Tolak, finalista show TVN-u.

Wielki finał zaplanowano na 27 czerwca. Punktualnie o godzinie 19 tancerze ze studia Fame oraz uczestnicy warsztatów pokażą swój układ płockiej publiczności. Darmowe wejściówki na finał czekały w studiu Fame (mieszczącym się w Teatrze Dramatycznym przy ulicy Nowy Rynek) oraz w POKiS-ie. Podobnie jak w zeszłym roku, i teraz rozeszły się bardzo szybko. Mamy dla Was jednak niespodziankę. Pięć zaproszeń na piątkowy finał w amfiteatrze.

Co zrobić, aby je zdobyć? Należy odpowiedzieć na pytanie: W której edycji You Can Dance wystąpił Paweł Tolak, jeden z instruktorów warsztatów trzeciej edycji Fame Dance Festiwal?Nagrodę, a więc jedną z pięciu wejściówek, otrzymają osoby, które najszybciej udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do czwartku, 26 czerwca, do godziny 15.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru zaproszeń.

PetroNews jest patronem medialnym imprezy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU