REKLAMA

Konkurs. Do wygrania kolejne bilety na mecz Orlen Wisły ze Stalą Mielec [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Organizujemy szybki konkurs. Mamy dla Was dodatkowe bilety na poniedziałkowy mecz Orlen Wisły Płock. Nafciarze podejmować będą u siebie piłkarzy Stali Mielec. 

Po prawie dwóch tygodniach piłkarze Orlen Wisły Płock wracają do swojej hali. Podopieczni Manolo Cadenasa zagrają w poniedziałek z PGE Stalą Mielec. To pierwsza okazja, by pokazać się swojej publiczności po nieudanym meczu w Kielcach i idealna na to, by zacząć odbudowywać mocno nadszarpnięte zaufanie kibiców. Poza samym meczem, nadal podczas spotkania kibice będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest koszulka reprezentacji Hiszpanii wraz z autografiami. Zostanie ona rozlosowana wśród kibiców, o ile w hali pojawi się przynajmniej 4 tys. fanów naszej drużyny.

Konkurs

W piątek zorganizowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były wejściówki na dzisiejszy mecz. Przygotowaliśmy dla Was niespodziankę – kolejny konkurs, w którym czekają na Was dodatkowe bilety na poniedziałkowe spotkanie. Co zrobić, aby wygrać wejściówkę na mecz Orlen Wisły Płock ze PGE Stalą Mielec?

Tym razem zadanie sprawdzi znajomość naszego portalu. Należy odpowiedzieć na pytanie: Ile filmów opublikowaliśmy w artykułach na PetroNews w dniach 14-17 marca?Nagrodę, a więc jedną z wejściówek, otrzymają pierwsze cztery osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU