Konkurs. Do wygrania bilety na mecz Orlen Wisły ze Stalą Mielec [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Już w środę rozpoczyna się faza play-off mistrzostw Polski. Nafciarze zmierzą się z drużyną PGE Stali Mielec w ćwierćfinale tych rozgrywek. Mamy dla Was sześć biletów na to spotkanie.

Walka o tytuł mistrza Polski trwa. Już w środę podopieczni Manolo Cadenasa zmierzą się z PGE Stalą Mielec. Przed piłkarzami Orlen Wisły Płock staną popularni Czeczeńcy, którzy po części zasadniczej sezonu zajmują 7. miejsce w tabeli.

PowiązaneTematy

Poza samym meczem – który odbędzie się w środę, 16 kwietnia, o godzinie 18 – kibice będą mogli wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest koszulka reprezentacji Hiszpanii wraz z autografami. Zostanie ona rozlosowana wśród kibiców, o ile w hali pojawi się przynajmniej 4 tys. fanów naszej drużyny.

Konkurs

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest jedno z sześciu zaproszeń na środowy mecz. Co zrobić, aby wygrać wejściówkę na spotkanie z PGE Stal Mielec?

Należy odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończył się ostatni mecz ze Stalą Mielec?

Nagrodę, a więc jedną z wejściówek, otrzyma pierwsze sześć osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do północy, 15 kwietnia (wtorek).

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.