Konkurs. Do wygrania bilety na mecz Orlen Wisły z Zagłębiem Lubin [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Już dziś podopieczni Manolo Cadenasa zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Mamy dla Was szybki konkurs, w którym do wygrania są wejściówki na środowy mecz.

Po kilku dniach przerwy Nafciarze wracają do Orlen Areny. Po spotkaniu z KIF Kolding Nafciarze wrócili do regularnych treningów. Już dziś Orlen Wisła zmierzy się z Zagłębiem Lubin. – W meczu z Zagłębiem kluczem do zwycięstwa będzie koncentracja – powiedział Manolo Cadenas, trener Orlen Wisły Płock. – Nie możemy sobie pozwolić na rozkojarzenie, czy uciekanie myślami do następnego pojedynku. Zagłębie Lubin posiada w swoich szeregach zawodników, którzy takie rozkojarzenie potrafią wykorzystywać z zimną krwią.

PowiązaneTematy

Szansę Nafciarzy na zwycięstwo zwiększyły kontuzje w drużynie przeciwników – zabraknie Dawida Przysieka, Mateusza Bartczaka i Mikołaja Szymyślika. Orlen Wisła niestety też wystąpi w osłabionym składzie. Wiadomo, że nie zagra m.in. Marcin Lijewski oraz Mariusz Jurkiewicz. Poza składem jest też Paweł Paczkowski, który przechodzi rehabilitację, a także Łukasz Całujek, Mateusz Piechowski i Mateusz Góralski.

Mecz Orlen Wisła Płock – MKS Zagłębie Lubin odbędzie się dziś, czyli w środę, 19 lutego w Orlen Arenie punktualnie o godz. 18. Przygotowaliśmy dla Was szybki konkurs. Do wygrania pięć biletów na to spotkanie. Co zrobić, by zdobyć jeden z nich?

Należy odpowiedzieć na pytanie: kiedy odbędzie się najbliższa „święta wojna”?

Nagrodę, a więc jedną z pięciu wejściówek, otrzyma pierwsze pięć osób, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do godziny 15.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.