REKLAMA

Konkurs. Do wygrania bilety na mecz Orlen Wisły z KIF Kolding [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Już w czwartek Orlen Wisła Płock po raz szósty zmierzy się z KIF Kolding w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są cztery wejściówki na jutrzejszy mecz.

PowiązaneTematy

Orlen Wisła dzieli z KIF Kolding długą historię wspólnych potyczek. Niestety, nie jest to historia zbyt szczęśliwa dla Nafciarzy. Płoccy szczypiorniści nigdy nie wygrali z tą duńską ekipą.

Każda zła passa jednak kiedyś się kończy, więc są szanse na to, że stanie się tak podczas czwartkowego meczu w Orlen Arenie. Świeżo upieczony trener KIF Aron Kristjansson nie będzie mógł bowiem skorzystać z usług swojego najbardziej utytułowanego rozgrywającego – Szweda Kima Anderssona. Najprawdopodobniej zabraknie również kontuzjowanego Joachima Boldsena. Pod znakiem zapytania stoi także występ Lukasa Karlssona.

KIF Kolding, pomimo osłabień kadrowych, pozostaje jednak niezwykle groźnym przeciwnikiem, dlatego też ważny będzie doping kibiców. Właśnie dlatego mamy niespodziankę dla fanów szczypiorniaka: cztery bilety na czwartkowy mecz Orlen Wisły Płock.  Co zrobić, aby wygrać jedną z wejściówek na spotkanie z KIF Kolding?

Należy odpowiedzieć na pytanie: które miejsce zajęła reprezentacja Hiszpanii (prowadzona przez selekcjonera Nafciarzy, Manolo Cadenasa) podczas ostatnich Mistrzostw Europy?Nagrodę, a więc jedną z czterech wejściówek, otrzymają pierwsze cztery osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia, czyli 12 lutego do godziny 24.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów. 

Konkurs zakończony

Dziękujemy za ogromną ilość e-maili z prawidłowymi (!) odpowiedziami. Zwycięzcy zostali już poinformowani o sposobie odebrania biletów. Wszystkich, którym tym razem się nie udało, zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach. Na pewno ich u nas nie zabraknie!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU