Konkurs. Do wygrania bilety na mecz Orlen Wisły [ZAKOŃCZONY]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już jutro Orlen Wisła Płock podejmować będzie u siebie piłkarzy Zagłębia Lubin. Mamy dla Was niespodziankę: konkurs, w którym do wygrania czeka aż siedem wejściówek na jutrzejszy mecz.

Po pechowej porażce z KIF Kolding, Nafciarze powrócili na zwycięskie tory w meczu z drużyną Chrobrego Głogów. Kibice Wiślaków liczą na powtórkę – tym bardziej, że Nafciarze będą walczyli o zwycięstwo u siebie. Wisła Płock zmierzy się na własnym parkiecie z Zagłębiem Lubin. Środowy mecz będzie przedostatnią kolejka PGNiG Superligi Mężczyzn bieżącego roku w Orlen Arenie.

Przygotowaliśmy niespodziankę dla tych, którzy chcieliby dopingować płocczan podczas środowego meczu – konkurs, w którym do zgarnięcia czeka siedem biletów na mecz. Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jakim wynikiem zakończyło się ostatnie spotkanie Nafciarzy?

Odpowiedzi prosimy umieszczać w komentarzach do tego artykułu (po prawej stronie, biała litera “f” na niebieskim tle). Nagrodę, a więc jedną z siedmiu wejściówek, otrzyma pierwszych siedmiu komentujących. Konkurs trwa do północy.

Życzymy powodzenia!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji