Konkurs Audioriver. Do wygrania występ na festiwalu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Rusza konkurs dla DJ-ów i producentów, w którym główną nagrodą jest występ na płockim festiwalu muzyki niezależnej Audioriver. Zwycięzcy zagrają 26-27 lipca podczas dziennej części festiwalu na rynku Starego Miasta.

Konkurs jest przeznaczony dla DJ-ów i producentów wszystkich odmian muzyki elektronicznej, zarówno działających solowo, jak i w duecie. Aby wziąć w nim udział, wystarczy do 23 czerwca zgłosić set, live act lub własny utwór za pośrednictwem portalu Muzzo.pl. Jury złożone z przedstawicieli organizatorów Audioriver i portalu Muzzo.pl wyłoni do 30 czerwca 6 wykonawców, którzy przejdą do ścisłego finału. O ostatecznych wynikach zadecydują internauci poprzez głosowanie SMS.

W konkursie wyłonionych będzie dwóch zwycięzców. Nagroda główna to występ na Independent Market Stage zlokalizowanej na rynku Starego Miasta w Płocku, w piątek 26 lipca lub sobotę 27 lipca oraz nocleg i transport na wydarzenie. Tam w ciągu dnia odbywają się Targi Muzyczne Audioriver, na których wystawiają się firmy i organizacje zajmujące się muzyką alternatywną. Wszystkiemu towarzyszą koncerty, do których bawią się tysiące osób i to właśnie przed tą publicznością wystąpią zwycięzcy konkursu „Zagraj na Audioriver 2013”.

Ósma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2013. Dotychczas ogłoszone gwiazdy Audioriver 2013 to: Paul Kalkbrenner live, Richie Hawtin, GusGus live, Netsky, Rudimental live, Dirtyphonics, Mr. Oizo, Gesaffelstein, Jeff Mills, Lusine live, Ed Rush, Karin Park, Minilogue live, Dixon b2b Âme, Tale Of Us, Oxia, Xhin, Zombie Nation live, Dusky, Nymfo b2b Klute, Surkin, Matador live, Steffi, Submotion Orchestra live, Function, Julia Marcell, Ayah Marar live, Monoloc, Vicious Circle, Rockwell, Alex Smoke pres. Wraetlic live, Terry Francis, Bobby Tank live, Astroid Boys live, Piano Interrupted live, Sibot live, Őszibarack, An On Bast & Maciej Fortuna live, HVOB live, NeverAfter, Joana b2b David Delgado.

Dwudniowe karnety na festiwal dostępne są w cenie 160 zł w salonach Empik, na www.ebilet.pl oraz na www.audioriver.pl. Sprzedaż biletów jednodniowych w cenie 100 zł ruszy 22 lipca. Wtedy też koszt karnetów wzrośnie do 190 zł.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji