REKLAMA

Koniec marzeń o awansie Królewskich

REKLAMA

W minioną niedzielę na Stadionie Miejskim w Płocku odbył się mecz, w którym KS Królewscy Płock grali z Zamłyniem Radom. Spotkanie zakończyło się wysoką przegraną płocczanek, co przekreśliło szanse na awans do II Ligi Mazowieckiej Kobiet.

10 czerwca rozegrał się mecz między KS Królewskimi Płock a Zamłyniem Radom. Spotkanie okazało się fatalne dla płocczanek, które przegrały je 6:0. Zawodniczki z Radomia były znacznie lepiej przygotowane i utrzymywały stałą przewagę na boisku.

fot, Michał Grzembski

Królewskie walczyły najlepiej jak mogły, mimo tego już w pierwszej połowie straciły trzy gole, druga połowa wyglądała tak samo. Dopiero pod koniec spotkania płocczankom udało się stworzyć zagrożenie dla bramki przeciwnika, jednak bez rezultatu.fot. Michał Grzembski

Po porażce, tuż przed końcem rozgrywek, KS Królewscy Płock tracą 4 punkty do miejsca dającego awans do II Ligi Mazowieckiej Kobiet. W sobotę piłkarki czeka ostatni mecz w tym sezonie w Grodzisku Mazowieckim. Trener Adrian Piankowski zapowiedział, że będzie to okazja do zaprezentowania się dla zawodniczek, które mniej grały w dotychczasowych spotkaniach.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU