REKLAMA

Koncerty i grillowanie na Biesiadach Kasztelańskich

REKLAMA

Jak co roku, marka Kasztelan organizuje cykl imprez plenerowych w Płocku, Sierpcu, Mławie i Włocławku, gdzie zagrają Kult, Budka Suflera, Blue Cafe i Bajm.

Niestety, nie zobaczymy tych gwiazd w trakcie jednego koncertu, można jednak wziąć udział w każdej z imprez. Jedenasta edycja Biesiad Kasztelańskich rozpocznie się 16 czerwca w Płocku, gdzie wystąpi zespół Kult. Kolejne imprezy odbędą się w Sierpcu (w ramach Dni Sierpca), w Mławie oraz we Włocławku. Patronat nad całym cyklem objęła muzyczna stacja telewizyjna Polo TV. Jak zapewnia organizator, nie zabraknie dobrej zabawy, degustacji różnych gatunków produkowanego pod marką Kasztelan piwa, szeregu konkursów z nagrodami. Przygotowana zostanie również hala namiotowa, w której będzie można wygodnie rozsiąść się przy prawdziwych piwnych ławach i spędzić miło czas. Będą mistrzostwa w grillowaniu, pokazy taneczne, karaoke, śpiewanie z gwiazdami polskiej piosenki, tańce przy muzyce dance i mnóstwo zabawy do późnego wieczora.

Kalendarium imprez:
16 czerwca – Płock, Stadion Miejski przy ul. Kochanowskiego – wystąpi zespół KULT.
6 lipca – Sierpc, tereny zielone przy ul. Paderewskiego – wystąpi BUDKA SUFLERA.
10 sierpnia – Mława, MOSiR przy ul. Kopernika – wystąpi BLUE CAFE.
17 sierpnia – Włocławek, teren przy Hali Mistrzów – wystąpi BAJM.Cykl Biesiad Kasztelańskich i kasztelańskich Dni Miast poprzedzony zostanie także specjalną promocją „Biesiaduj z Kasztelanem”. Na jej uczestników, którzy kupią czteropak Kasztelana Jasnego Pełnego w jednym z ok. 700 oznaczonych punktów handlowych sprzedających piwo marki Kasztelan, czekać będą kupony. Będzie je można zamienić podczas Biesiad Kasztelańskich na darmowy kufel wybornego piwa. Promocja startuje 27 maja i potrwa do 17 sierpnia. Szczegóły jej przebiegu i regulamin znaleźć można na stronie www. browarkasztelan.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU