Koncert Galowy na 100-lecie uczelni [KONKURS]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Na najbliższą sobotę zaplanowano koncert z okazji 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej. Wystąpi Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej The Engineers Band i Kameralny Chór Akademicki PW Filii w Płocku.

Rok 2015 został ogłoszony w uczelni jako rok jubileuszowy, w którym będą przypominane tradycje, dorobek oraz wkład Politechniki Warszawskiej w naukę i kształcenie kadr technicznych w Polsce. 11 kwietnia o godz. 18 studenci i kadra Politechniki Warszawskiej uczczą rocznicę działalności Politechniki z językiem polskim jako językiem wykładowym.

W sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku odbędzie się na Koncert Galowy z okazji 100-lecia Odnowienia Tradycji Politechniki Warszawskiej. Wystąpi Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej The Engineers Band pod dyrekcją Dariusza Łapińskiego oraz Kameralny Chór Akademicki PW Filii w Płocku. Zaproszeni goście będą mieli okazję usłyszeć największe przeboje muzyki rozrywkowej, tanecznej, muzyki pop czy rocka.

Konkurs

Dla naszych czytelników mamy podwójną wejściówkę na ten koncert. Aby ją zdobyć, należy przesłać na nasz adres mailowy: redakcja@petronews.pl odpowiedź na pytanie:

W którym roku powstała Orkiestra Rozrywkowa Politechniki Warszawskiej The Engineers Band?

Wejściówkę otrzyma osoba, która jako pierwsza prześle prawidłową odpowiedź.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji