Koncert Ani Rusowicz na zakończenie “Mercedesem po Wiśle” [ZDJĘCIA]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Mercedesem po Wiśle” to coroczny zlot klasycznych i zabytkowych aut. Jubileuszową, dziesiątą edycję imprezy zakończył koncert Ani Rusowicz na Starym Rynku.

W dwudniowej imprezie brali udział nie tylko polscy właściciele. Swoimi mercedesami przyjechały także ekipy z Wielkiej Brytanii, Holandii, Białorusi i Gruzji. W sobotę przed płockim ratuszem prezentowano blisko 80 klasycznych i zabytkowych aut.

Na zakończenie zlotu dla zmotoryzowanych i nie tylko, zaśpiewała Ania Rusowicz. Jest to obecnie jedyna wokalistka w Polsce prezentująca prawdziwy big-bit, który był bardzo popularny w latach sześćdziesiątych i na początku lat siedemdziesiątych XX wieku. Przedstawicielami big-bitu światowego byli we wczesnym okresie swojej twórczości The Beatles.

Ania Rusowicz podczas gali Fryderyk 2012, została uhonorowana aż czterema statuetkami w kategoriach: Wokalistka Roku, Płyta Roku Pop, Produkcja Muzyczna Roku (wspólnie z Kubą Galińskim) oraz Debiut Roku.

W 2011 roku pojawiła się na festiwalu w Opolu z recitalem poświęconym pamięci swojej zmarłej przed dwudziestu laty mamy, Ady Rusowicz i natychmiast zachwyciła opolską publiczność. Ta w Płocku także była zachwycona jej występem. Podczas półtoragodzinnego koncertu płocczanie usłyszeli największe hity z najnowszej płyty wokalistki, m.in. “Ślepa miłość”, “Ja i Ty” czy “Za daleko”.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji