Komunikacja Miejska też gra z WOŚP

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższą niedzielę swój wkład w organizację finału WOŚP w Płocku będzie miała także Komunikacja Miejska, która specjalnie na ten dzień utworzyła specjalną linię, która dowożacą mieszkańców przed Orlen Arenę. 

Po raz pierwszy główne imprezy związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy odbędą się w Orlen Arenie. Powstaną trzy strefy rozrywki – junior, senior oraz sportowa – czynne od 12 do 16. Następnie na scenę wejdą muzycy z “Tercetu Egzotycznego” oraz “Video”. O 20 zamiast tradycyjnego pokazu sztucznych ognii odbędzie się laserowe show.

W związku z imprezą, Komunikacja Miejska postanowiła specjalnie na na niedzielę utworzyć dodatkową linię, która będzie kursowała na trasie Podolszyce-Orlen Arena. Oczywiście bezpłatnie. Autobus będzie oznaczony logiem WOŚP oraz kierunkiem, w którym zmierza. Komunikacja przypomina również, że w niedzielę wszyscy wolontariusze WOŚP jeżdżą za darmo.

Trasa WOŚPowej linii:
Pętla Podolszyce – Jana Pawła II – Czwartaków – Armii Krajowej – Wyszogrodzka – Piłsudskiego – Jachowicza – Bielska – Gwardii Ludowej – Batalionów Chłopskich – Orlen Arena.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji