Komunikacja miejska świątecznie

REKLAMA

W najbliższy weekend, ze względu na Święta Wielkanocne, zmienia się rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

Jak informuje Komunikacja Miejska w Płocku, w ciągu najbliższych dni zostaną wprowadzone następujące zmiany:

PowiązaneTematy

– 2 i 3 kwietnia (Wielki Czwartek i Wielki Piątek) oraz 7 kwietnia (wtorek po świętach) autobusy kursować będą wg rozkładu jazdy na DZIEŃ POWSZEDNI z wyjątkiem wybranych kursów linii 8 oznaczonych w rozkładzie jazdy literą „s”, które w tych dniach nie będą realizowane (ferie)

– 4 kwietnia (Wielka Sobota) autobusy kursować będą wg rozkładu jazdy na SOBOTY.

– 5 kwietnia (Niedziela Wielkanocna) i 6 kwietnia (Poniedziałek Wielkanocny) autobusy kursować będą wg rozkładu jazdy na NIEDZIELE z wyjątkiem kursów oznaczonych w rozkładach jazdy na przystankach oraz w internecie literą „d”, które w tych dniach będą zawieszone; autobusy linii 24 dojeżdżać będą tylko do Cm. Komunalnego.

– 5 i 6 kwietnia NIE BĘDĄ WYKONYWANE kursy linii: 0, 1, 5, 6, 10, 11, 12, 16, 17, 18, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30. Kolejnym dniem, w którym obowiązywać będą ograniczenia niedzielnego rozkładu jazdy będą Zielone Świątki (24 maja 2015 r.).

– dojazd na Cm. Komunalny przy ul. Bielskiej możliwy będzie:
a) w Wielką Sobotę autobusami linii 1, 4, 6, 24, 29 według sobotniego rozkładu jazdy;
b) w Niedzielę Wielkanocną i Poniedziałek Wielkanocny autobusami linii 4, 24 i 29 według niedzielnego rozkładu jazdy bez kursów oznaczonych w rozkładzie jazdy literą „d”.

– autobusy linii nocnej N2 kursować będą w nocy z Wielkiego Piątku na Sobotę; w nocy z Wielkiej Soboty na Niedzielę Wielkanocną; w nocy z Niedzieli na Poniedziałek Wielkanocny oraz w nocy z Poniedziałku Wielkanocnego na wtorek po świętach.