REKLAMA

Komisje rady miasta nadal bez wiceprzewodniczących

REKLAMA

W trakcie II Sesji Rady Miasta Płocka radni koalicji PO i PSL zdecydowali, że funkcje przewodniczących komisji zostaną obsadzone wyłącznie radnymi koalicyjnymi. Klub PiS w ramach protestu, nie zdecydował się przyjąć funkcji wiceprzewodniczących komisji.

Podczas III Sesji Rady Miasta Płocka, 28 grudnia br., w planach był wybór wiceprzewodniczących sześciu komisji.

Radna Iwona Krajewska zaapelowała, aby klub Prawa i Sprawiedliwości przyjął propozycję koalicji PO-PSL oraz wyznaczył radnych z jedynego opozycyjnego klubu na funkcje wiceprzewodniczących komisji.

Przewodnicząca klubu PiS, Wioletta Kulpa zaproponowała, aby usiąść do wspólnego stołu i porozmawiać o całokształcie funkcjonowania Rady Miasta Płocka, a nie tylko stanowiskach. Zapewniła, że radni PiS będą z pełną determinacją pracować na rzecz mieszkańców. Tym samym radni nie wyznaczyli kandydatur na wiceprzewodniczących komisji.

Przewodniczący rady Artur Jaroszewski zawnioskował więc o zdjęcie tego punktu z planu obrad rady miasta, co radni przegłosowali.Przypomnijmy, że głosami koalicji PO-PSL żaden radny Prawa i Sprawiedliwości (a klub ten jest najliczniejszy w płockiej radzie miasta) nie znalazł się w prezydium Rady Miasta Płocka.

Koalicja pokazała swoją twarz. Największy klub radnych bez wiceprzewodniczącego

Sesję Rady Miasta Płocka można obejrzeć pod LINKIEM.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU