Od 22 września NoveKino Przedwiośnie zaprasza na cztery premiery, Bajkoranki i Spotkania Filmowe. Na kinomaniaków czeka spory wybór.

Kinsgman: Złoty krąg

Pierwsza propozycja to komedia sensacyjna, kontynuacja hitu z 2014 roku – “Kinsgman: Złoty krąg” – premierowo na srebrnym ekranie od 22 września.

Jest to kontynuacja przeboju “Kingsman: Tajne służby”, który zrewolucjonizował kino szpiegowskie i wprowadził na ekran agentów nowej generacji. Tym razem nasi bohaterowie stają w obliczu wyjątkowego wyzwania. Gdy ich kwatera zostaje zniszczona, a los świata zawisa na włosku, brytyjscy agenci odkrywają, że w Stanach Zjednoczonych istnieje sprzymierzona organizacja szpiegowska o równie długiej i bogatej historii. Przedstawiciele dwóch elitarnych organizacji muszą teraz zapomnieć o dzielących ich różnicach i wspólnie stawić czoło nieobliczalnemu wrogowi, który dąży do władzy nad światem. Gra idzie o wyjątkowo wysoką stawkę, ale dla Eggsy’ego nie ma nic trudnego…

Lego Ninjago: Film

Druga premierowa propozycja to animacja “Lego Ninjago: Film”, czyli kolejna odsłona serii, która cieszy się olbrzymią popularnością na całym świecie.

W pełnometrażowym filmie “Ninjago” do walki o Ninjago City staną: młody Lloyd, zwany również Zielonym Ninją, oraz jego przyjaciele – tajni wojownicy i Master Builderzy LEGO. Grupie przewodzi mistrz kung fu, Wu, równie mądry, co dowcipny. Bohaterowie filmu muszą pokonać złego lorda Garmadona, Najgorszego Gościa Wszech Czasów — i jednocześnie ojca samego Lloyda. To epickie starcie mecha z mechem i ojca z synem wystawi na próbę członków groźnej, choć niezdyscyplinowanej grupy współczesnych wojowników ninja. Każdy z nich będzie musiał poskromić swoje ego i uczynić wszystko, by pokazać swoją prawdziwą moc.

Mięso

Od 22 września zapraszamy również na horror “Mięso”, który spotkał się z aplauzem krytyki na całym świecie.

Wszyscy w rodzinie Justine są lekarzami weterynarii i zdeklarowanymi wegetarianami. Justine w wieku 16 lat jest znakomitą, obiecującą uczennicą. Kiedy zaczyna studia, trafia w sam środek dekadenckiego, bezlitosnego i kuszącego niebezpieczeństwem świata. W pierwszym tygodniu otrzęsin, próbując dostosować się do środowiska, w które trafiła, łamie rodzinną tradycję i po raz pierwszy próbuje surowego mięsa. Wkrótce przyjdzie jej zmierzyć się z nieoczekiwanymi konsekwencjami swego postępowania, co więcej, zacznie odkrywać swoje prawdziwe – demoniczne “ja”.

Ptaki śpiewają w Kigali

Ostatnia premierowa propozycja to ostatnie wspólne dzieło Joanny Kos-Krauze i Krzysztofa Krauzego, film pt.: “Ptaki śpiewają w Kigali”.

Jest rok 1994. Po tym, jak w Kigali zestrzelono samolot prezydenta Rwandy, trwają rozruchy między plemionami Tutsi i Hutu. W ciągu trwających 100 dni czystek z rąk ekstremistów ginie około miliona ludzi. Świadkiem tych wydarzeń jest Anna (Jowita Budnik) – polska ornitolog, która przyjechała do Afryki, aby prowadzić badania nad spadkiem populacji sępów w Rwandzie. Gdy zaczyna się ludobójstwo, Polka ratuje przed śmiercią młodą dziewczynę z plemienia Tutsi – Claudine. Anna umożliwia ocalonej ucieczkę do Polski. Po przylocie do kraju kobiety próbują otrząsnąć się z koszmarnych przeżyć, ale nie są w stanie wpisać się w rutynę codziennego życia. Pewnego dnia, po upływie kilku lat, Klarysa decyduje się na powrót do ojczyzny. Anna postanawia wyruszyć wraz z przyjaciółką w tę niezwykle emocjonalną podróż do samego serca Afryki.

Bajkoranki: Niedoparki

W sobotę i niedzielę zapraszamy na cykl skierowany do najmłodszych widzów czyli Bajkoranki. W sobotę i niedzielę o godzinie 11:00 zostanie wyświetlona animacja “Niedoparki”. Przed seansem odbędzie się losowanie nagród na zasadach Happy Seats, natomiast po seansie zapraszamy do patio kina na animacje, które będą prowadzone przez Teatr Form Wielu.

Niedoparki są niewielkimi stworzeniami zamieszkującymi wszystkie ludzkie mieszkania – również Twoje. Żywią się skarpetami, ale wybierają jedynie te z naturalnych włókien, a poza tym zabierają zawsze tylko jedną skarpetę z pary – taką mają zasadę. Ponadto, przytrafiają im się liczne perypetie, takie jak wojny skarpetkowych gangów czy okupy – w ich świecie z pewnością nie ma miejsca na nudę!

Spotkania Filmowe: Kedi – Sekretne życie kotów

W poniedziałek, 25 września, zapraszamy na Spotkania Filmowe i pokaz filmu “Kedi – Sekretne życie kotów” napisy. Seans odbędzie się o godzinie 18:30, bilety w cenie 15 złotych. Przed seansem zapraszamy na mały poczęstunek: herbata, ciastko. Przed seansem odbędzie się również losowanie nagród na zasadach Happy Seats.

Stambuł to miasto z niezwykłą, sięgającą tysięcy lat historią i zarazem jedyne w swoim rodzaju najprawdziwsze kocie imperium. Koty, mając w nim swoje wyjątkowe, zaszczytne miejsce, są nieodłączną częścią lokalnej społeczności. Żyją na styku dwóch światów – dzikiego i cywilizowanego: nie mają swoich właścicieli, ale każdego dnia towarzyszą mieszkańcom w chwilach smutku i radości.
Bywają drapieżne, uparte, zdeterminowane, ale też wdzięczne, radosne i wierne. A tak naprawdę są najważniejszymi mieszkańcami Stambułu – ukrytym skarbem miasta, niestrudzonymi towarzyszami i nieoczywistym lustrem, w którym każdy może się przejrzeć. Wystarczy spojrzeć na świat z ich perspektywy.
Spryciara, Przylepa, Sułtan, Flirciarz, Bestia, Szajba i Cwaniak to wyjątkowe indywidualności, które są naszymi przewodnikami po filmowym Stambule. Oglądamy z bliska ich codziennie przygody, długie wędrówki i spotkania z mieszkańcami. Niezależne i wolne zaglądają do sklepów, kawiarni i mieszkań. Nikt nie potrafi oprzeć się ich urokowi, a Stambuł byłby bez nich zupełnie innym miastem. Poznajcie ich sekretne życie.

Ponadto w repertuarze:

  • thriller “American Assassin” napisy – Kiedy narzeczona Mitcha ginie w ataku terrorystycznym, mężczyzna rozpoczyna współpracę z CIA, aby śledzić zamachowców;
  • horror na podstawie książki Kinga “To” napisy – Dzieci z małego miasteczka terroryzuje tajemnicza istota przybierająca postać klauna;
  • film familijny “Tarapaty” – Julka spędza wakacje u ciotki, gdzie poznaje Olka. W ręce dzieci wpada plan mający prowadzić do skarbu;
  • animacja “Gang Wiewióra 2” dubbing – Wiewiór razem ze swoimi przyjaciółmi powraca, aby nie dopuścić do budowy Parku Rozrywki.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji