REKLAMA

Kolizje, kradzieże i nietrzeźwi kierowcy. Policja podsumowała weekend

REKLAMA

W miniony weekend na drogach w Płocku i powiecie doszło do dwóch wypadków. Miało też miejsce 15 kolizji, zatrzymano także siedmiu nietrzeźwych, a do izby wytrzeźwień doprowadzono 37 osób. 

PowiązaneTematy

To nie jedyne zdarzenia, jakie zanotowali płoccy policjanci w ostatni weekend. W piątkowy wieczór policja zatrzymała trzech mężczyzn, którzy ukradli ponad 40 metrów miedzianych przewodów elektrycznych z terenu budowy przy Kilińskiego. Sprawcami kradzieży okazali się mężczyźni w wieku 17, 18 i 38 lat. Wszyscy byli mieszkańcami powiatu włocławskiego.  – Mężczyźni przyznali się do kradzieży – powiedział Piasek. –  Podczas przesłuchania jeden z zatrzymanych oświadczył, że pracuje na tej budowie, a przewód, który zabrał to reszta, która została po wykonaniu podłączenia – dodał.

Za kradzież w kodeksie karnym przewidziana jest kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.Ponadto w poniedziałek, 21 października, doszło do kradzieży przy ulicy Na Skarpie. Nieznany sprawca ukradł zderzak i listwy boczne z samochodu osobowego. Policja prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU