REKLAMA

Kolizja w Płocku. Nastolatka nie ustąpiła pierwszeństwa

REKLAMA

W czwartek doszło do kolizji na skrzyżowaniu ulic Gałczyńskiego i Miodowej. Zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe. 19-latka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu.

30 stycznia o godzinie 16 na skrzyżowaniu ulicy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego z ulicą Miodową miała miejsce kolizja. W zdarzeniu uczestniczyły 2 auta osobowe.– 19-letnia kierująca citroenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu hondą. Nikt nie odniósł obrażeń. 19-latka została ukarana mandatem karnym – informuje mł. asp. Marta Lewandowska oficer prasowa KMP w Płocku.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Roman z radziwia says:

    Głupia ci… a zabrać prawo-jazdy nie umie jeździć nie na przepisów odesłać na kolejny egzamin małolat nie ogarniają przepisów a potem dramat bo ktoś przez guwn9jada stracił zycie

  2. kit says:

    Orlen PiS zły bo kasy nie daje, Orlen PO kasy nie daje ale dobry…. Łysy chyba musi przejść na emeryturę bo zamiast dbać o dobro miasta bawi się w politykę!

  3. maciek says:

    Może opowiedzcie o tych kilkunastu samochodach które rozwaliły sobie opony przy bramie II wczoraj wieczorem około 18 na dziurach które są tam ponieważ miasto prowadzi prywatną wojnę z zakładem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU