REKLAMA

Kolizja w gminie Bodzanów okiem drona [FILM]

REKLAMA

O zdarzeniu drogowym, do którego doszło w piątek rano w miejscowości Cieśle (gm. Bodzanów) poinformował nas czytelnik, przesyłając film z drona.

Jak ustaliliśmy, do zderzenia dwóch aut doszło około godziny 7.50 na drodze krajowej 62, w miejscowości Cieśle (gm. Bodzanów).

– Według wstępnych ustaleń policjantów, będących na miejscu zdarzenia, kierująca skodą 42-letnia płocczanka nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej volkswagenem 33-letniej mieszkance Płocka – informuje sierż. sztab. Marta Lewandowska, rzecznik prasowa płockiej policji.Obydwie kobiety zostały przewiezione do szpitala, po badaniach zostały jednak zwolnione do domu. Kierującą skodą ukarano mandatem karnym.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 7

 1. Anna says:

  Jaki tytuł piosenki

 2. Stop hejt says:

  Ale kogoś boli tyłek, że to dron. Mamy XXI wiek i postęp technologiczny. Przynajmniej od drona jest większa szerokość obrazu, niż od komórki. A nie, sorry – „komóra” z pewnością by więcej nagrała, szczególnie stacjonarna. Kiedyś to było… Nie to co teraz… ;-)

 3. Nno says:

  Dzieciaku, zamiast latać niby dronem, mogłeś to komórą złapać, był by lepszy efekt. I ta muza…… Macie do hej odtwarzania jakieś prawa autorskie i umowa z zaiks?

  • Anonim says:

   Co się czepiasz gościu? ?

  • Anonim says:

   Po 1 muzyka może być w tym filmie ponieważ autor muzyki pobiera statystyki z filmu więc autor filmu może publikować. Po 2 jak taki mądry to idź do wypadku i nagraj z 2 metrów to ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU