REKLAMA

Kolizja kierowcy z 4 promilami i bez prawka. W aucie miał nielegalny tytoń

REKLAMA

Prawdziwe kombo przewinień zarejestrowali u 46-letniego mężczyzny płoccy policjanci. Nie dość, że był kompletnie pijany, wsiadł za kierownicę w tym stanie, doprowadził do kolizji z innym pojazdem, to w aucie miał nielegalny tytoń.

O zdarzeniu, do którego doszło 24 maja w godzinach porannych, informowaliśmy już wczoraj.

– Do oficera dyżurnego płockiej komendy Policji wpłynęło zgłoszenie, dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Chmielewo (gm. Wyszogród). Na miejscu zdarzenia, za kierownicą jednego z aut policjanci zastali mężczyznę, który był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że 46-latek kierujący oplem miał w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji.

W trakcie wyjaśniania okoliczności zdarzenia mundurowi ustalili, że kierujący oplem wykonał gwałtowny skręt w lewo i uderzył w wyprzedzającą go toyotę. Na szczęście nikt w tym zdarzeniu nie ucierpiał.To jednak nie wszystko, gdy kiedy policjanci prowadzili czynności na miejscu zdarzenia, w samochodzie nietrzeźwego kierowcy znaleźli papierosy bez polskich znaków akcyzy. Mężczyzna został zatrzymany, przebywa w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Zderzenie aut w gminie Wyszogród [ZDJĘCIA]

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. pijak says:

    Takie inormacje to możecie sobie w dupę wsadzic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU