REKLAMA

Kolejny złodziej katalizatorów zatrzymany. To 22-latek z powiatu płockiego

REKLAMA

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Płocku zatrzymali kolejnego złodzieja katalizatorów. 22-latek ma na swoim koncie kilkanaście kradzieży na terenie miasta.

We wtorek, 18 maja, policjanci zatrzymali 22-latka pod zarzutem kradzieży kilkunastu katalizatorów. To już kolejna osoba zatrzymana z tego powodu. Sprawcy, kuszeni szybkim i łatwym zarobkiem, wycinają najczęściej nocą, niezauważeni, z zaparkowanych aut katalizatory, po czym szybko swoje łupy sprzedają do różnych odbiorców.

Sprawą kradzieży katalizatorów z aut zaparkowanych na terenie miasta zajęli się policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy.– W wyniku operacyjnych ustaleń, funkcjonariusze zatrzymali 22-latka podejrzanego o liczne kradzieże katalizatorów. Mieszkaniec powiatu płockiego wycinał je z zaparkowanych na terenie miasta samochodów marki Opel, Honda i Mercedes – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.

Policjanci na podstawie zebranego materiału dowodowego przedstawili 22-latkowi zarzuty kradzieży 13 katalizatorów. Podejrzany przyznał się do tych zarzutów. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. Koko says:

    Brawo dla Policji za szybkie ujęcie….

  2. jjj says:

    łapy był mu wyciął ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU