Kolejny płocki szczypiornista przechodzi do Vive Targi Kielce

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

SPR Wisła Płock potwierdza doniesienia Przeglądu Sportowego. Od przyszłego sezonu Paweł Paczkowski, rozgrywający Orlen Wisły Płock, nie będzie już zawodnikiem Nafciarzy. Szczypiornista przechodzi do Vive Targów Kielce.

– Potwierdzam te doniesienia – powiedział w rozmowie z nami prezes SPR Wisły Płock, Robert Raczkowski. – Paweł Paczkowski od przyszłego sezonu będzie reprezentował barwy kieleckiego klubu – dodał. Jak poinformował klub, rozmowy na ten temat były prowadzone z Paczkowskim od dłuższego czasu.

– Nie wiązał on przyszłości z naszym klubem, choć my widzieliśmy dla niego miejsce w drużynie – wyznał prezes Raczkowski dodając, iż Manolo Cadenas widzi w zespole wszystkich zawodników, którzy pozostali w ekipie. – Przedłużyliśmy już kontrakty lub prowadzimy rozmowy na etapie finalizacji – zapewnia prezes klubu.

Oficjalne informacje na temat transferów pojawią się niebawem – po zakończeniu ostatniego meczu sezonu. Klub zapewnia jednak, że do końca maja większość składu Orlen Wisły na sezon 2014/15 będzie już znana.

O zmianie barw Paczkowskiego mówiono od dłuższego czasu. Teraz pojawiły się informacje, jakoby 21-letni rozgrywający Nafciarzy podpisał trzyletni kontrakt z mistrzem kraju. Vive Targi Kielce nie potwierdzają tych informacji.

Podziel się:

2 komentarze

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji