Kolejny Artur Siódmiak Camp w Płocku

REKLAMA

Już w niedzielę, 27 kwietnia, w płockiej Orlen Arenie odbędzie się Artur Siódmiak Camp. Dzieci, już po raz drugi, będą mogły wziąć udział w treningu z byłą gwiazdą reprezentacji Polski w piłce ręcznej, Arturem Siódmiakiem.

Druga edycja imprezy przypominać będzie tradycyjne warsztaty. Artur Siódmiak Camp zostanie podzielony na trzy części. W pierwszej, dzieci w wieku od 7 do 12 lat wezmą udział w zajęciach sportowych. Jak obiecują organizatorzy, program imprezy będzie multisportowy. Szczegóły są jeszcze ustalane, lecz bardzo prawdopodobne jest, że tak jak w poprzedniej edycji wśród dyscyplin znajdą się m.in. badminton, piłka nożna i wioślarstwo.

PowiązaneTematy

Kolejną częścią Artur Siódmiak Campu będzie dwugodzinny trening z Arturem Siódmiakiem, podczas którego dzieci poznają podstawy szczypiorniaka. Zwieńczeniem zajęć będzie mecz gwiazd. W zeszłorocznej edycji na boisku wystąpili przedstawiciele mediów, byli piłkarze Orlen Wisły Płock (w tym Artur Siódmiak), jak również kibice. Kogo zobaczymy w tym roku? Tego jeszcze nie wiadomo.

Więcej szczegółów oraz formularz rejestracyjny znajduję się na stronie internetowej Akademii Piłki Ręcznej. Ilość miejsc jest ograniczona. Organizatorzy proszą o jak najszybszą rejestrację poprzez stronę internetową.